Luxueuze Tahiti-parels in indrukwekkend formaat
Laat u verleiden door deze prachtige parelketting van multicolor Tahiti parels, met een diameter van ongeveer 10 tot 14 mm. Dit collier combineert een imposante maat met verfijnde kleurvariaties, wat zorgt voor een sieraad dat tegelijkertijd krachtig en elegant is.
De parels zijn van AA+ kwaliteit met een hoge glans en een vrijwel perfecte ronding. Bijna 90–95 % van de parels is vrij van onzuiverheden. U kunt kiezen uit een bolsluiting van 14‑karaat goud of witgoud, afhankelijk van uw stijlvoorkeur.
Belangrijkste specificaties:
- Parelsoort: Tahiti-parels
- Kleur: Multicolor
- Parelmaat: ca. 10 – 14 mm
- Kwaliteit: AA+ (hoge glans, zeer weinig onzuiverheden)
- Lengte collier: ca. 43 cm
- Sluiting: 14k bolsluiting in goud of witgoud (naar keuze)
- Inclusief: certificaat van echtheid en luxe bewaardoos
- Verzending: verzekerd verzonden of persoonlijk af te halen / passen in de winkel in Bussum
Waarom dit parelcollier een uitstekende keuze is:
• Statement en verfijning: De grote parels geven dit collier een indrukwekkend karakter zonder te overdadig te zijn.
• Unieke kleurtonen: Dankzij de natuurlijke kleuren variëren de parels van groen tot zwart /grijs achtige schakeringen.
• Hoogwaardige kwaliteit: AA+ parels met hoog glansniveau en minimale onzuiverheden.
• Flexibel in stijl: Kies zelf tussen een klassieke gouden of moderne witgouden sluiting.
• Vertrouwd vakmanschap: Handgeknoopt en geleverd met certificaat, zodat u zeker bent van echtheid en kwaliteit.
Voeg deze Tahiti‑parelketting toe aan uw collectie als een tijdloos en luxe sieraad. Bestel vandaag nog en geniet van een parel met karakter en allure.
Tahiti parelketting 10-14 mm
- Model: PS01-A
-
€4.250,00
- Echte cultivé parels · Met certificaat
- 9,5/10 · 866 reviews · WebwinkelKeur
- Bij bestellingen vanaf €99 ontvangt u een parelschelp als attentie. Meer informatie.
Beschikbare opties:
Betaal achteraf of in delen
30 dagen bedenktijd
