Zelf zien en passen? Kom naar onze winkel.
Klik voor meer info.

Parelcollier 2-rij handgeknoopt

Prachtige, handgeknoopte 2-rij parelketting in een mooie AA kwaliteit. Het collier is gemaakt van zeer hoge kwaliteit, ivoorwitte zoetwaterparels in de maat 7-8 mm en 6-7 mm. Deze klassieke parelketting is weer helemaal trendy en past bij elke kleding stijl. U zult deze parelketting vaak dragen. De kleinste maat parelstreng valt precies in de grootste. De ketting is afgewerkt met een 925 Sterling zilveren siersluiting van hoge kwaliteit.

Verpakt in een luxe bewaardoos inclusief certificaat van echtheid. Het is ook mogelijk dit collier op afspraak te bezichtigen in onze winkel vol parels in Bussum.

- Zoetwater parels
- AA kwaliteit
- Ivoorwit
- 2 rij
- Binnenste rij ca. 43 cm
- 925 Sterling zilveren sluiting
- Certificaat

Wilt u deze parelketting in een andere lengte? Geen probleem, we maken alles zelf.
Druk voor deze parelketting in een andere lengte op de "stel een vraag" knop en informeer naar de mogelijkheden.

Ashwen Alakhramsing 10-04-2021

Het betrof hier een review zonder tekst

Diana Chavarro-Rincon 09-04-2021

Goed producten goed klantenservice

Guido Lievens 06-11-2019

Het betrof hier een review zonder tekst

Caspar Vermeulen 06-11-2019

Heel tevreden. Op mijn vraag of mijn bestelling naar Zweden opgestuurd kon worden werd heel goed geantwoord. Vandaag heb ik mijn bestelling opgehaald en ik ben zeer tevreden.

Laila Kaya 21-03-2019

Het betrof hier een review zonder tekst

Wij verzamelen onze reviews via de Stichting Webwinkelkeur en nemen deze periodiek over op onze website.
Alle reviews zijn 100% authentiek. Klik hier om de originele reviews te lezen.

Geef beoordeling

Note: HTML-code wordt niet vertaald!
    Slecht           Goed
Captcha

Parelcollier 2-rij handgeknoopt

  • Model: CZ-297
  • € 399,00



Norton Secure Mcafee Safe


Gerelateerde producten

Parelcollier lichtroze handgeknoopt
-24 %
-24 %

Parelcollier lichtroze handgeknoopt

Prachtig, handgeknoopt parelcollier van lichtroze zoetwaterparels in 6-6,5 mm doorsnede en van AAA..

€ 129,00 € 169,00

Zoetwater parelcollier 8,5 - 9 mm AA+

Zoetwater parelcollier 8,5 - 9 mm AA+

Een prachtige handgeknoopt collier van zoetwaterparels in mooie AA+ kwaliteit. Een echte klassieke..

€ 369,00

Zoetwater parelcollier 8,5-9 mm AA+

Zoetwater parelcollier 8,5-9 mm AA+

Prachtig, handgeknoopt collier van AA+ zoetwaterparels in ivoorwit. Parelmaat 8,5-9 mm. Deze klassie..

€ 419,00

ervaringen pure & Timeless

De waardering van www.pureandtimeless.nl bij Webwinkel Keurmerk Klantbeoordelingen is 9.4/10 gebaseerd op 741 reviews.